Wewnętrzna Wolność

Zapraszamy Cię na wyjątkowy warsztat Quantum Healing Space : Wewnętrzna Wolność (Inner Freedom)

Kilka słów wstępu do jednego z kluczowych Stanów Przepływu Życia…..

Czy marzyłeś kiedyś o tym, aby całkowicie wyeliminować ze swojej głowy natrętne myśli, męczące dialogi wewnętrzne, paplaninę umysłową, ciągle „brzęczenie” gdzieś w jej tle ? Aby tak po prostu mieć całkowitą ciszę i to przez cały czas? Czy też o tym by być wolnym fizycznie i psychicznie od wszelkich uzależnień, toksycznych związków z ludźmi, destrukcyjnych nawyków i zachowań?

Każda aktywność naszego mózgu generuje zużycie konkretnej ilości energii. Nawet wewnętrzne głosy, natrętne myśli, czy ciągły szum powodują jej ubytek. Nie wspominając już o konsekwencjach szczególnie negatywnych głosów, szepczących nam bez przerwy, że się do czegoś nie nadajemy, jesteśmy beznadziejni i tak nam się nie uda, napij się lub zapal. Z takim zapleczem wcale nie ma się co dziwić, że większość ludzi nie podejmuje nawet próby działania, żeby zmienić niekorzystną dla siebie sytuację. Nasze myśli stanowią bazę naszych działań. Od nich zależy czy coś robimy czy też nie. Zadbaj o komfort w swojej głowie. Wewnętrzna Wolność to proces, który umożliwia permanentnie doświadczać większej ciszy bez natrętnych myśli i podszeptów, a także większej wolności od opinii i oddziaływań innych osób.

Proces: proces Wewnętrznej Wolności (Inner Freedom) oddziaływuje na biologiczne mechanizmy na poziomie ludzkiego mózgu. W ciągu trzech dni wykonujecie szereg oddziaływań za pomocą wskazanej procedury Quanatum Healing Space permanentnie leczącej uszkodzenia na poziomie komórki macierzystej waszego mózgu. W ten sposób funkcjonowanie waszego umysłu powraca na wyższy niedoświadczany przez Was do tej pory poziom.

Efekty posiadania stanu Wewnętrznej Wolności:

• Wyłączenie znaczącej części „gadających” głosów w głowie, które przeszkadzają w skuteczniejszym działaniu na co dzień zarówno na poziomie osobistym jak i zawodowym.

• Większa sprawność w zakresie zdolności i operacji mentalnych związanych z wyższą energią oraz brakiem konieczności jej zużywania na neutralizowanie skutków posiadania kafeterii wewnętrznych głosów.

• Podwyższenie odporności emocjonalnej na negatywne działania ze strony innych osób (ich opinie, komentarze, sugestie, oceny, zarzuty, aluzje, działania itp.). Związane jest z tym często podwyższenie energii życiowej i podejmowanie nowych działania, ponieważ hamująca energia i emocje od innych osób zostają wyłączone.

• Wyłączenie potrzeby i determinacji wchodzenia oraz trwania w toksycznych związkach z innymi ludźmi (relacje partnerskie, w pracy, w rodzinie, z przyjaciółmi), które tobie nie służą. Pozwala to z kolei na odczucie niedoświadczanej normalnie wolności od emocji, oddziaływań i opinii innych osób. W rezultacie łatwiejsze jest podejmowanie nowych aktywności życiowych oraz realizacja celów.

• Osłabieniu ulegają mechanizmy uzależnieniowe na poziomie relacji z innymi, od substancji itp. W ten sposób łatwiejsze jest porzucenie różnego rodzaju nałogów. W takim przypadku potrzebne są także inne dodatkowe stany oraz sesje QHS (jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami na szkoleniu lub przez skype/email (patrz zakładka „Kontakt”).

Inner Freedom (Wewnętrzna Wolność)

Prowadzący: Kinga Duszyńska i Rafał Rosłoniec

Kiedy: czerwiec 2014 (dokładny termin już wkrótce)

Gdzie: Moskwa, Zurich, Warszawa

Zapisy: Organizator w Moskwie (patrz zakładka „Kontakt)

Zapraszamy!

Kinga Duszyńska i Rafał Rosłoniec.